CFR Cluj

Ciprian Deac

Right Winger · CFR Cluj · RO1

€100K Güncel Değer
€3M Zirve Değer
1 Maç 2025/26
0 Gol 2025/26
0 Asist 2025/26
11 Dakika 2025/26

Piyasa Değeri Gelişimi

Güncel Değer 100 K €
En Yüksek Değer 3 M € 29.08.2010
0 € 1 M € 2 M € 3 M € 20072011201520192023

Kaynak: Transfermarkt verisi (dcaribou/transfermarkt-datasets).

Transfer Geçmişi

  1. 01 Tem 2026 CFR Cluj Retired Açıklanmadı Bedel açıklanmadı
  2. 14 Oca 2017 Tobol Kostanay CFR Cluj Bonservissiz Bonservissiz
  3. 14 Oca 2016 Aktobe Tobol Kostanay Bonservissiz Bonservissiz
  4. 15 Haz 2015 CFR Cluj Aktobe Bonservissiz Bonservissiz
  5. 01 Tem 2012 FC Schalke 04 CFR Cluj €700K değerinin altında
  6. 30 Haz 2012 FC Rapid 1923 FC Schalke 04 Bonservissiz Bonservissiz
  7. 01 Tem 2011 FC Schalke 04 FC Rapid 1923 Bonservissiz Bonservissiz
  8. 01 Ağu 2010 CFR Cluj FC Schalke 04 €3M değerinin 3.0 katı
  9. 30 Haz 2008 SC Otelul Galati CFR Cluj Bonservissiz Bonservissiz
  10. 01 Şub 2008 CFR Cluj SC Otelul Galati Bonservissiz Bonservissiz

Performans

Sezon Yarışma M Dk G A S K
Toplam1110000
2025/26UEFA Conference League Qualifying1110000

2018/19 sezonundan itibaren tüm yarışmalar.